W dniu 13. 05. 2015 w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy Gimnazjum nr 3 w Elblągu odbył się eliminacyjny turniej ORLIK VOLLEYMANIA.

Turniej rozegrany został pod patronatem Prezydenta Miasta Elbląga Witolda Wróblewskiego, a otwarcia turnieju w jego imieniu dokonała pani Małgorzata Sowicka - Kierownik Referatu Edukacji.

Swoją obecnością zaszczycił nas również koordynator wojewódzki ORLIK VOLLEYMANII i Siatkarskich Ośrodków Szkolnych pan Marek Kotulski.

W turnieju wzięło udział 20 zespołów z siedmiu elbląskich szkół podstawowych, w tym cztery szkoły z naszej Akademii.

Celem turnieju była popularyzacja piłki siatkowej wśród dzieci i młodzieży oraz integracja poprzez grę zespołową i rywalizację sportową, a zwycięzca turnieju będzie reprezentował nasze miasto w turnieju regionalnym.  

Niespodzianką turnieju dla uczestników była wizyta Joanny Wołosz, która jest Ambasadorem Akademii naszego Siatkarskiego Ośrodka. Uczestnicy mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z naszą reprezentantką Polski oraz zdobyli jej autografy na koszulkach i dyplomach, które otrzymał każdy uczestnik turnieju.

Nad całością turnieju czuwali organizatorzy - nauczyciele S.O.S.: Aleksandra Pietrulewicz, Regina Jurczak i Wojciech Samulewski, a obsadę sędziowską zapewniły uczennice I i II klasy S.O.S. Gimnazjum nr 3 w Elblągu.

Klasyfikacja końcowa pięciu najlepszych zespołów turnieju:

I miejsce – SP 16

II miejsce – SP 19 I zespół

III miejsce – SP 6

IV miejsce – SP 25

V miejsce – SP 19 II zespół

Warto dodać, że na pierwszych czterech miejscach uplasowały się zespoły z naszej Akademii S.O.S.

S.O.S ELBLĄG – R.Jurczak, A.Pietrulwicz, W Samulewski


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki