Czy kiedykolwiek odczuwałeś brak ciepła w Twoim życiu? Być może, idąc do szkoły w chłodny i wilgotny dzień, zapragnąłeś założyć na siebie szkolną bluzę? Ta oryginalna i niepowtarzalna odzież skierowana jest do całej społeczności II LO, do wielkiej rodziny zwanej "Jagiellończykami".
 Z szkolną bluzą życie staje się łatwiejsze 😎😉 i przyjemniejsze.
 
Bluzy
✅dostępne w dwóch kolorach: granatowym i bordowym
✅w wersji oversize z kapturem, w rozmiarach od XS do XL => obwód klatki: XS- 104, S-110, M-116, L-120, XL-126cm
✅jedyne 80zł!
Maski
✅dostępne w kolorze granatowym
✅ze specjalnie profilowanym drucikiem dla płci damskiej lub męskiej
✅jedyne 17zł!
 
ℹ️ zamówienia można składać w sekretariacie lub bibliotece
ℹ️ płatność gotówką (nie kartą, przelewem, ani blikiem) przy składaniu zamówienia
 
❎nie można przymierzyć ani maski ani bluzy
📆4 lata gwarancji, no chyba że powtarzasz klasę 😃
 
Zachęcamy do obnoszenia się ze swoją bluzą lub maską po szkole od zaraz! 🦚

Integracja przez zabawę!
W czerwcu 2021r., tuż przed końcem roku szkolnego, samorząd uczniowski zorganizował podchody dla klas pierwszych. Ta popularna niegdyś (obecnie nieco zapomniana) gra ruchowo-logiczna miała na celu zintegrowanie klas pierwszych ze środowiskiem szkolnym i samą szkołą po powrocie do niej z nauczania zdalnego.
W zabawie udział wzięły zeszłoroczne klasy pierwsze -obecnie drugie.
Zadania w rozgrywkach wymagały nie tylko ruchu i synchronizacji działań całej klasy, ale również ogólnej znajomości historii szkoły, jej gmachu, organizacji itd. Zdarzały się też zadania matematyczne, których rozwiązanie gwarantowało przejście do kolejnego poziomu w podchodach. Dodatkowym utrudnieniem był czas –ponieważ zabawa mierzona była stoperem i o wynikach decydowała każda minuta. A zatem zwycięzca podchodów to klasa, która znała odpowiedzi, współpracowała ze sobą  i uzyskała najkrótszy czas dotarcia do ostatniego zadania w podchodach.

Czytaj więcej...

Funkcję Rzecznika praw ucznia w szkole pełni pani Małgorzata Rydelek.

Oto jej słowa do Was:

To już trzeci rok mojej kadencji rzecznika w naszej szkole. Możecie liczyć na moją pomoc i dyskrecję! Nie zamykajcie się z Waszymi problemami! Postaram się skutecznie zająć Waszymi sprawami.

Pełnię dyżur w czwartki w godzinach 10.35-10.55 i piątki 10.35 – 10.55 w sali nr 20.

Kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pytania do Rzecznika można wrzucać do skrzynki, która znajduje się na korytarzu na parterze obok wejścia głównego. Odpowiedzi szukajcie na stronie szkoły.

Czytaj więcej...