Wybory do Samorządu Uczniowskiego ZSO nr 2  już w czwartek 29 września 2016r. To ważne dla uczniowskiej społeczności wydarzenie.  Do zarządu liceum wejdą cztery osoby a do gimnazjum trzy. Wybierz swego faworyta. Oto ich notki wyborcze:

 

Kandydaci do SU liceum:

 

1.Cześć, nazywam się Grzegorz Ciszewski, chodzę do IIA liceum i jestem kandydatem, którego potrzebujesz!

Jestem pełen zapału i mam wiele pomysłów, które chcę zaproponować Samorządowi. Nie obiecuję, że rozbuduję szkołę czy otoczę ją murem. Jestem realistą. Do Samorządu idę po to, by słuchać Was i rozwiązywać Wasze problemy. Uważam, że ciężką pracą, a nie obietnicami sprawimy to miejsce lepszym. Postaram się by każdy wychodził, że szkoły spokojniejszy. Chcę zmienić szkolną odzież, wedle Waszego uznania. Razem możemy więcej! Proszę o Wasz głos! #WeCanDoit

 

2.Witam nazywam się Jędrzej Tekliński uczęszczam do klasy 2A LO.

Chciałbym przystąpić do Samorządu Uczniowskiego, ponieważ jestem zbyt młody na objęcie urzędu prezydenta , a że od czegoś należy zacząć. Zacznę od ulepszania struktur szkolnych, dołożę więc wszelkich starań, aby nasza szkoła była lepsza niz kiedykolwiek. Nie sprawię by weekend był dłuższy, ani nie uczynię waszych plecaków lżejszymi,ale swoją osobą wniosę do samorządu energię oraz innowacyjne pomysły ,które polepszą waszy komfort nauki w II Liceum Ogólnokształcącym im.Kazimierza Jagiellończyka. #MAKE2LOGREATAGAIN

 

3.Martyna Późniewska 2D LO.

Przez 4 lata nauczyłam się jak działa nasza szkoła i co trzeba zrobić, aby osiągnąć cel. W związku z tym, uważam że będę w stanie rozwiązać każdy Twój problem i z pewnością dołożę wszelkich starań, aby Twoje szkolne życie było ciekawe, przyjemne i bezproblemowe. Jako osoba kreatywna, koleżeńska i bardzo solidna na pewno wprowadzę nowy pomysły i ciekawe rozwiązania w kwestii działań naszej szkoły. Mam nadzieję, że będę nie tylko członkiem samorządu, ale również przyjacielem każdego ucznia.

Martyna Późniewska, 2D

 

4.Cześć! Jestem Kinga Tkaczuk i uczę się w klasie 1c LO.

W naszym gimnazjum byłam w samorządzie uczniowskim i wiem na czym praca w nim polega i na co trzeba zwracać uwagę. Jestem pracowita i pomysłowa, więc chcę wspomóc samorząd a w szczególności naszą szkołę.

 

5.Natalia Milusz 1C LO

Hej. Nazywazam się Natalia i chodziłam do Gimnazjum nr 3, więc zdążyłam dobrze poznać naszą szkołę. Obserwowałam działania SU i chciałbym móc mieć w nich swój wkład oraz wspierać szkołę w prowadzonych akcjach.

 

6.Cześć, jestem Artur Pytliński z IIB LO.

Kandyduję do Samorządu Uczniowskiego, bo zależy mi na Was.
Chciałbym, aby nasza szkoła była dla Nas atrakcyjna! Dlatego zamierzam zająć się projektem poprawy szkolnych laboratoriów. Zależy mi na tym, aby zajęcia były atrakcyjne, a nie monotonne. Mam pomysł, jak zdobyć na to pieniądze z UE. Nasz pierwszy wspólny projekt ufundowania pracowni chemicznej w konkursie organizowanym przez firmę Adamed ma szansę na sukces!
Chcę reprezentować Wasze interesy w Samorządzie. Wysłucham każdego, kto przyjdzie do mnie z problemami i pomogę mu je rozwiązać. Będę otwarty na Wasze pomysły, które razem będziemy realizować.
Jestem otwarty, lubiany i kreatywny. Wiem, jak rozmawiać z nauczycielami. Możecie mi zaufać, a nie zawiodę Was. Liczę na Wasze głosy.
 

 

Kandydaci do SU gimnazjum:

 

1.Nazywam się Kamil Liber. Uczęszczam do klasy 3b gim.

Startując w wyborach do Samorządu Uczniowskiego, chciałbym wnieść do szkoły więcej rozrywki poprzez rożnego rodzaju happeningi, byśmy nie kojarzyli jej tylko z nauką. Jednak najważniejsze to wnieść w życie placówki Wasze pomysły i dążyć do ich realizacji. Proszę o głosy!!!

 

2.Nazywam się Karol Ledwosiński i chodzę do klasy 3d gim.

W wyborach do Samorządu Uczniowskiego startuję już drugi raz, przez co mam doświadczenie, które mogę wykorzystać. W tej kadencji chciałbym wprowadzić do szkoły więcej atrakcji takich jak konkursy, czy imprezy, co nie znaczy, że najważniejsze dla mnie to słuchać was (uczniów Naszej szkoły) i wprowadzać wasze pomysły. Proszę o Wasze głosy!

 

3.Jestem Julia Parda z IIId gimnazjum.

Zgłaszając swoją kandydaturę, chciałabym przede wszystkim wesprzeć i pomoc działania samorządu. Podoba mi się także pomysł happeningów na długich przerwach. Chciałabym więc wprowadzić w życie szkoły trochę radości i więcej takich eventow. Głosujecie na mnie!

 

4. Witam. Nazywam się Jakub Jurewicz i chodzę do klasy 1 e gimnazjum.

Jako członek samorządu chciałbym zadbać przede wszystkim o zwiększenie atrakcji w szkole. Chciałbym organizować różne konkursy i przeglądy talentów , np. muzyczne, recytatorskie, taneczne itp. Zadałby o repertuar w radiowęźle i na dyskotekach (oczywiście bez przekleństw itd.)
Chodzę do klasy sportowej siatkarskiej. Od urodzenia mieszkam w Elblągu. Mam małego psa Petunię, którego adoptowałem ze schroniska . Interesuję się grami komputerowymi. Jestem podobny do Was. Takiej osoby w samorządzie potrzebujecie. Chcę realizować Wasze plany i proponować swoje pomysły.
Z góry dziękuję za oddany na mnie głos. Kuba.


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki