Już niebawem (19 października) będziecie wybierać trzy nowe kandydatki do Samorządu Uczniowskiego II LO. Cały zarząd SU składa się w sumie z siedmiu członków.

Poznajcie nowe kandydatki:

1. Klaudia Parczewska - IIE po gimnazjum
Cześć, jestem Klaudia i chodzę do 2E. Wszędzie wypisuję „11037”, mam obsesję na punkcie „Hamiltona”, a ostatnimi czasy uwielbiam nosić gumowe kurczaki w uszach.
Mogłabym na tym zakończyć moją autoprezentację.
Tak też zrobię.
Kandyduję do samorządu, ponieważ chciałabym wprowadzić trochę zabawy do szkolnego życia, zaczynając od próby przywrócenia naszego wspaniałego radiowęzła. Przerwanie tej wieloletniej tradycji zabolało mnie bardziej niż słowa: „wyciągamy karteczki”.


2. Alicja Wróblewska 1a
Nazywam się Ala Wróblewska, chodzę do 1a. Bardzo lubię ludzi oraz prace w grupie na rzecz innych. Lubię kreatywne zadania oraz różne wyzwania. Mam nadzieję, że mogłabym ubarwić życie szkoły oraz godnie reprezentować uczniów. Kandyduję do samorządu, ponieważ zależy mi na dobru wszystkich uczniów i na miłej atmosferze w szkole.

 

3.Monika Demianiuk 1a
Nazywam się Monika Demianiuk, jestem w klasie 1a. Bardzo lubię pracę z ludźmi i jestem gotowa do podejmowania różnych działań i wyzwań . Umiem porozumiewać się z rożnymi ludźmi, mam łatwość w komunikacji z innymi. Mam nadzieje ze będę mogła uatrakcyjnić życie szkoły oraz godnie ją reprezentować. Kandyduję do samorządu ,ponieważ bardzo chciałabym zmieniać szkołę na lepsze oraz bardzo zależy mi na dobru wszystkich uczniów.

 


4.Agnieszka Ciesielska 1a
Nazywam się Agnieszka Ciesielska chodzę do klasy 1a. Jestem osobą kreatywną, ambitną i zorganizowaną. Zawsze staram się dążyć do postanowionych sobie celów. Chętnie pracuje w grupie i mam wiele pomysłów jak uatrakcyjnić spędzanie czasu w szkole.

 

 

5.Zuzanna Hołda 1c

Jestem ambitną,pracowitą i pomysłową osobą. Uwielbiam zwierzęta, interesuję się fotografią. Moje ulubione dyscypliny sportowe to jazda na nartach oraz pływanie. Bardzo angażuję się we wszystko co robię i zawsze daję z siebie 110%. Jestem otwarta na krytykę oraz uważnie wysłuchuję tego co inni mają mi do powiedzenia.
Kandyduję do samorządu, ponieważ pragnę przysłużyć się naszej szkole. Chciałabym aby zarówno uczniowie jak i nauczyciele przychodzili tutaj z radością. Wierzę, że dzięki mojemu zaangażowaniu w sprawy naszej szkoły każdy będzie czuł się tutaj jak w drugim domu i wyniesie tylko najlepsze wspomnienia. Kandyduję do samorządu bo chcę słuchać uczniów i sprawiać aby czuli się tu jak najlepiej. Co prawda nie ma doświadczenia w pracy w samorządzie ale szybko się uczę i wiem , że dam sobie radę.


 

6.Magdalena Puzio 1b
Hej! Mam na imię Madzia i kandyduję w wyborach do samorządu uczniowskiego.
Chodzę do klasy 1B o profilu matematyczno-fizycznym z informatyką - te kierunki najbardziej mnie ciekawią.
Fascynuje mnie lotnictwo, interesuję się także chemią, biologią oraz historią współczesną. Moim głównym hobby jest muzyka (gram na gitarze i fortepianie) oraz sport - jazda na rowerze, gimnastyka i gry zespołowe.

Kandyduję, bo:
- jestem odpowiedzialną osobą
- potrafię spełnić obowiązki
- umiem znaleźć czas na różne zadania
- mam dużo różnorodnych pomysłów, które sprawią, że nauka w 2 LO będzie ciekawsza i przyjemniejsza.

 

 


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki