Kartki szczęścia
Uczniowie klasy 1b wzięli udział w przygotowaniu prezentu urodzinowego dla małej Blanki, u której w lutym wykryto rozlanego glejaka pnia mózgu. Niestety, żaden lekarz na świecie nie jest w stanie przywrócić zdrowia dziewczynce, ale my wszyscy możemy wywołać uśmiech na jej twarzy i sprawić, że spełni się jej urodzinowe marzenie.
Blanka uwielbia otrzymywać listy, za każdym razem gdy widzi listonosza, pyta, czy coś dla niej niesie. Dlatego właśnie przyłączyliśmy się do akcji stworzenia jak największej ilości kartek urodzinowych dla dziewczynki, aby sprawić, że ten dzień był dla niej najszczęśliwszym, jaki mogłaby sobie wymarzyć.


Podczas tworzenia kartek urodzinowych wielu uczniów postanowiło wykorzystać swoje zdolności plastyczne i narysować dinozaury, które dziewczynka uwielbia.
Jesteśmy pewni, że kiedy w dniu swoich czwartych urodzin Blanka zobaczy, że listonosz niesie jej nie jedną, nie dwie, tylko kilkadziesiąt kartek z życzeniami specjalnie dla niej, na jej twarzy pojawi się szeroki uśmiech, a jej małe, dzielne serduszko wypełni ogrom szczęścia.
Ty również możesz dołączyć do tej akcji i wysłać kartkę z życzeniami urodzinowymi do Blanki.

Julia Sobieszczuk, klasa 1b

 


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki