Po kilu latach przerwy wróciliśmy w naszej szkole do zbiórki pieniędzy na pomoc w edukacji ubogiej młodzieży. Podczas kwesty, która odbyła się 06.04., zebraliśmy kwotę 920,15 zł. Poprzez rachunek Rady Rodziców trafi ona na konto Centrum Misyjnego Sióstr Pallotynek w Warszawie. Stamtąd pieniądze popłyną do Kamerunu by stanowić wsparcie dla Dominika, ubogiego studenta medycyny. Serdecznie dziękuję za wsparcie i zaangażowanie w to dzieło wielu osób. Wspólnymi siłami możemy odmienić los człowieka, który bez zewnętrznej pomocy nie miałby szans na edukację, a może nawet na normalne życie.

Dziękuję zatem wszystkim, którzy wsparli finansowo przeprowadzaną zbiórkę: młodzieży, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły. Dwa złote od osoby to nie dużo. Łącznie uzyskana kwota okazuje się na tyle spora, że staje się realną pomocą dla potrzebującego. Dziękuję Magdzie, Apolonii, Antoniemu i Jakubowi z klasy 1 d, którzy przeprowadzili zbiórkę, a także policzyli i zaprotokołowali zebrane środki. Dziękuję p. Wiolecie z Sekretariatu za ich wpłatę na konto i zrealizowane przelewu. Dziękuję Nikoli, Michałowi i Olafowi z klasy 3 f za przygotowanie filmiku promującego „Dwójkę dla Afryki”. Dziękuję wszystkim w imieniu Dominika, który w swoich listach zapewnia o wdzięczności i modlitwie za wszystkich darczyńców!

ks. Marek Piedziewicz


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki